menusearch
armanpolymer.ir

انواع مستربچ افزودنی ، مستربچ شفاف کننده ،مستربچ آنتی بلاک ، مستربچ آنتی استاتیک ، مستربچ افزودنی لیز کننده ، مستربچ افزودنی کمک فرآیند ، مستربچ افزودنی براق کننده ، مستربچ افزودنی آنتی ویروس

۱۳۹۸/۸/۱۸ شنبه
(0)
(0)

انواع مستربچ افزودنی ، مستربچ شفاف کننده ،مستربچ آنتی بلاک ، مستربچ آنتی استاتیک ، مستربچ افزودنی لیز کننده ، مستربچ افزودنی کمک فرآیند ، مستربچ افزودنی براق کننده ، مستربچ افزودنی آنتی ویروس

انواع مستربچ افزودنی ، مستربچ شفاف کننده ،مستربچ آنتی بلاک ، مستربچ آنتی استاتیک ، مستربچ افزودنی لیز کننده ، مستربچ افزودنی کمک فرآیند ، مستربچ افزودنی براق کننده ، مستربچ افزودنی آنتی ویروس

زنجیره ارزش مستربچ افزودنی با تهیه تامین کنندگان مواد اولیه شروع می شود. اجزای اصلی هر نوع مستربچ پلیمرها ، پراکندگی ها و رزین های حامل هستند. مواد اولیه به صورت شیمیایی سنتز می شوند تا یک کنسانتره معمولی تشکیل شود ، که توسط تولید کنندگان مستربچ افزودنی ترکیب می شود. ترکیب یک فرآیند دو مرحله است. با جمع آوری مواد تشکیل دهنده و سپس مخلوط کردن آنها با استفاده از گرما و استرس برشی برای تولید یک گلوله همگن. ترکیبات با ترکیب مواد افزودنی در حالت مذاب ، خواص پلیمرهای گرمانرم را بهبود می بخشند.

تهیه کنندگان مواد اولیه،ارائه دهندگان خدمات به کاربران نهایی مانند خودرو ، بسته بندی ، کالای مصرفی و سایر شرکت ها

 

مستربچ شفاف کننده  

 

باعث کیفیت بالا و صرفه جویی درهزینه میشود. نور و شفافیت بالا به خوبی در PE / PP / PS / ABS اعمال می شود ، که باعث درخشندگی پلاستیک می شود و پراکندگی درجه نانو نیز با رزین پلاستیک پلیمریزه می شود.
مستربچ با وزن مخصوص متوسط ، مهر و موم حرارتی عالی و مقاومت کششی قوی مشخص می شود.
فرمول پر کردن چند جزء تازه ترکیب شده اساساً این پدیده را از بین می برد که پیچ فیلم منجر به سفید شدن می شود هنگام کار با فیلم دمیده HDPE. همچنین دارای درخشش براق است.
این محصول از فناوری پیشگام داخلی استفاده می کند و از پتانسیل کاربردی بازار زیادی برخوردار است.

 

مستربچ های جلوه ویژه معمولاً شامل رنگدانه ها یا پرکننده های مخصوص برای رسیدن به جلوه های مختلف تصویری مانند فلزی ، براق ، فلورسانس ، شفاف و غیره هستند.

Masterbatches فلزی ، پایان فلزی یا درخشش را به محصول نهایی ارائه می دهد. این ها از مقدار مناسب تکه های فلزی یا رنگدانه ها و یک سیستم رنگ آمیزی جامد تشکیل شده اند و  از نوربسیار عالی به همراه پراکندگی خوبی برخوردارهستند.

Marble & Granite Masterbatch برای انتقال یک سطح صاف وآینه مانند محصولات نهایی به کار می رود . افزودنی های پلی متیل سیلوکسان با وزن مولکولی فوق العاده بالا به درستی در حامل پلی اتیلن پراکنده می شوند تا این مستربچ ایجاد شود. همراه با پایان درخشان ، روغن کاری را نیز فراهم می کند ، ضریب اصطکاک را کاهش می دهد و مقاومت به سایش در برابر محصول نهایی را بهبود می بخشد.

Pearlescent Masterbatch جلوه بصری را تقویت می کند و درخشندگی را ایجاد می کند و درخشش را روی محصول ایجاد می کند . کاملاً غیر سمی است ، از اندازه ذرات یکنواخت برخوردار است و از رنگدانه های مروارید مخصوصی تشکیل شده است که در محصول نهایی طلا ، نقره و سایر رنگ ها را نشان می دهد. همچنین از مقاومت خوبی در برابر آب و هوا برخوردار است.

 

افکت فلورسنت مستربچ

 

این ترکیب اصلی که از رنگدانه های فلورسنت درجه بالا تشکیل شده است ، جلوه ای با کیفیت بالا به محصول نهایی می بخشد . این رنگ روشنایی فوق العاده و همچنین نور فلورسنت را با 43 رنگهای مختلف منعکس می کند که باعث می شود در محصولات ایمنی در جایی که دید در طول شب ضروری است ، در محصولات ایمنی مناسب باشد . همچنین دارای پایداری گرمای عالی ، بدون مهاجرت ، ماندگاری عالی همچنین در سایه های شفاف و مات موجود است.

 

اثر شفاف مستربچ


 مستربچ شفاف از نظر ظاهری سفید و درخشان ،  بهترین کیفیت پرکننده با حداکثر استحکام است ، برای تقویت سفتی استفاده می شود و شفافیت و صافی را برای محصول نهایی فراهم می کند. این ماده از پودر شفاف معدنی با برخی مواد افزودنی ویژه با پراکندگی مناسب آن در حامل پلی اولیفین تشکیل شده است. باعث افزایش مقاومت کششی ، افزایش درجه اعوجاج و کاهش زمان چرخه می شود.
 

کاربردهای مستربچ شفاف کننده

 

مستربچ شفاف کننده دارای کاربردهای مختلفی در لوازم آرایشی ، محصولات مد ، اسباب بازی ، صندلی ، محصولات ایمنی و در زمینه کاربردهای الکتریکی و اتومبیل هستند که در آنها از ترموپلاستیک استفاده می شود.

Masterbatches فلزی ، پایان فلزی یا درخشش را به محصول نهایی ارائه می دهد. این ها از مقدار مناسب تکه های فلزی یا رنگدانه ها و یک سیستم رنگ آمیزی جامد تشکیل شده اند. آن ها از نوربسیار عالی به همراه پراکندگی خوبی برخوردارهستند.

Marble & Granite Masterbatch برای انتقال یک سطح صاف وآینه مانندمحصولات نهایی به کار می رود. افزودنی های پلی متیل سیلوکسان با وزن مولکولی فوق العاده بالا به درستی در حامل پلی اتیلن پراکنده می شوند تا این مستربچ ایجاد شود. همراه با پایان درخشان ، روغن کاری را نیز فراهم می کند ، ضریب اصطکاک را کاهش می دهد و مقاومت به سایش در برابر محصول نهایی را بهبود می بخشد.

Pearlescent Masterbatch جلوه بصری را تقویت می کند و درخشندگی را ایجاد می کند و درخشش را روی محصول ایجاد می کند. کاملاً غیر سمی است ، از اندازه ذرات یکنواخت برخوردار است و از رنگدانه های مروارید مخصوصی تشکیل شده است که در محصول نهایی طلا ، نقره و سایر رنگ ها را نشان می دهد. همچنین از مقاومت خوبی در برابر آب و هوا برخوردار است.

افکت فلورسنت مستربچ:

این ترکیب اصلی که از رنگدانه های فلورسنت درجه بالا تشکیل شده است ، جلوه ای با کیفیت بالا به محصول نهایی می بخشد. این رنگ روشنایی فوق العاده و همچنین نور فلورسنت را با43رنگهای مختلف منعکس می کند که باعث می شود در محصولات ایمنی در جایی که دید در طول شب ضروری است ، در محصولات ایمنی مناسب باشد. همچنین دارای پایداری گرمای عالی ، بدون مهاجرت ، ماندگاری عالی همچنین در سایه های شفاف و مات موجود است.

اثر شفاف مستربچ:
از نظر ظاهری سفید و درخشان ، شفاف Masterbatch بهترین کیفیت پرکننده با حداکثر استحکام است ، برای تقویت سفتی استفاده می شود و شفافیت ، شفافیت و صافی را برای محصول نهایی فراهم می کند. این ماده از پودر شفاف معدنی با برخی مواد افزودنی ویژه با پراکندگی مناسب آن در حامل پلی اولیفین تشکیل شده است. باعث افزایش مقاومت کششی ، افزایش درجه اعوجاج و کاهش زمان چرخه می شود.

 


 


مزایای محصول:

 • مقاومت کششی هنگام پردازش افزایش می یابد.
 • مقاومت پارگی عرضی محصول 
 • مستربچ شفاف کننده توانایی محصول را در مقاومت در برابر گرما ، مقاومت در برابر تحمل و نشت و همچنین سختی و مقاومت در برابر ضربه بهبود بخشد.
 • اگر از این محصول برای کف استفاده می شود ، عملکرد فوم را تغییر دهید. اگر در فیلم دمیده استفاده شود ، عملکرد ضد بلوک و عملکرد آنتی استاتیک را دارد.
 • این می تواند عملکرد چاپ و سمپاشی محصول را بهبود بخشد و هزینه تولید را به میزان زیادی کاهش دهد.
 • این ماده با خاصیت سفت کننده ، مقاومت در برابر اتمیزاسیون ، مقاومت در برابر ترفند ، کمک به پلاستیک سازی مشخص می شود.
 • این می تواند بهره وری تولید و انعطاف پذیری محصول را بهبود بخشد تا بافت سطح محصول و احساس دست هموارتر شود. همچنین عملکرد آنتی استاتیک دارد.


روش کاربرد:


قبل از استفاده ، باید کاملاً با پلیمر مخلوط شود. با توجه به شرایط مختلف محصول برای خصوصیات مکانیک فیزیکی ، کاربر می تواند میزان پر شدن متفاوت از مستربچ پر نانو پر شفاف ، بین 5-30٪ را اعمال کند.

 

مستربچ افزودنی آنتی ویروس


مستربچ افزودنی ضد میکروبی بزرگترین و سریعترین نوع مستربچ محسوب می شود. تسلط مستربچ افزودنی ضد میکروبی به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات پلاستیکی است. مستربچ افزودنی ضد میکروبی برای محافظت از محصولات پلاستیکی در برابر میکروب هایی از جمله جلبک ها ، باکتری ها ، قارچ ها و مخمرها استفاده می شود.  مستربچ  آنتی ویروس در کاربردهای مختلفی :  محصولات ساختمانی ، کالاهای مصرفی و صنایع بهداشتی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. مستربچ افزودنی ضد میکروبی مبتنی بر رزین های حامل مختلف ، مانند پلی استایرن (PS) ، پلی اتیلن (PE) و پلی پروپیلن (PP) از جمله دیگر است.

 

 مستربچ افزودنی انتی استاتیک


اگر تخلیه الکتریکی در طی فرآیند تولید با مواد قابل اشتعال در تماس باشد می تواند منجر به انفجار یا آتش سوزی شود. فیلم ها ، نوارها یا الیاف به دلیل شارژ الکترواستاتیک به یکدیگر چسبیده و باعث می شوند که پردازش یا استفاده از آنها دشوار شود. بسته بندی های پلاستیکی و اشیاء، گرد و غبار را با شارژ الکترواستاتیک جذب می کنند . وسایل الکترونیکی یا قطعات حساس مانند میکروچیپ هایی که در بسته بندی آنتی استاتیک منتقل نمی شوند می توانند به طور دائم در اثر تخلیه الکتریکی آسیب ببینند. استفاده از مستربچ آنتی استاتیک آرمن پلیمر مقاومت سطح ماده پلاستیکی را کاهش می دهد این امر باعث می شود در جریان فرایند تولید و بارهای الکترواستاتیک از تخلیه های الکتریکی جلوگیری شود.

 

انتی بلوک


مستربچ های ضد بلوک مانع از مسدود شدن فیلم های پلی الیفین در حین تولید وتبدیل به محصولات نهایی شوند.

یک مستربچ ضد بلوک مبتنی بر PE است که شامل حدود 50٪ طبیعی سیلیس است که در نتیجه تأثیر منفی بر شفافیت فیلم می گذارد. 


یک مستربچ ضد بلوک مبتنی بر PE است که شامل حدود 20٪ از خاصیت افزودنی ضد بلوک با وضوح بالا است و مخصوص فیلم با شفافیت بالا و خواص نوری برتر و مسدود شدن عالی را می باشد.
 

کارایی:

 • وضوح بالا با استفاده از افزودنی مسدود شده با همان ضریب شکست همانند پلی الیفین .
 • علاوه بر این ، جذب کم روغن از این افزودنی ضد بلوک باعث می شودتمایل بسیار کمی در برابر تعامل با مواد افزودنی مهاجر داشته باشد.
 • در نتیجه  مزایای اقتصادی را برای فروش  به ارمغان می آورد.

 

 مستربچ افزودنی لیز کننده


مستربچ های لیز کننده ، CoF را کاهش می دهند.
 (ضریب اصطکاک) : بین لایه های فیلم و همچنین بین فیلم و سطوح دیگر که با آنها در تماس هستند را کاهش می دهد . یک مستربچ لیزکننده مبتنی بر PE حاوی 5٪خلوص بالااولئیدید با منشاء گیاهی اولئامید یک لیزکننده سریع است.
 در برخورد با مشکلات آب بندی و  یا چاپ در این حالت استفاده از لیزکننده حاوی اروکامید توصیه می شود.

 

مستربچ افزودنی براق  کننده

 

مستربچ براق کننده رنگی ارزش را اضافه می کند و رنگی که فرم و عملکرد را مشخص می کند از ماشین آلات و لوازم تجاری گرفته تا منسوجات ، قطعات خودرو و بسته بندی و...

مستربچ افزودنی براق کننده ، که به عنوان پودر تهیه می شود ، پس از قرار گرفتن در معرض یک منبع نوری ، یک زیرلایه سبز به مواد طبیعی می دهد. میزان روشنایی و مدت زمانی که محصول برای آن در نظر گرفته شده است ، تعیین می کند که محصول نهایی در چه مدت و چه میزان نور قرار گرفته است. رنگدانه های زیبا و درخشان باعث ایجاد درخشش می شوند .
نسل جدید مستربچ ها با همه پلیمرها سازگار هستند. فقط یک مرحله عمل با رنگ ، کارکرد و براقیت مواد را انجام می دهد. جایگزینی فرآیندهای معمولی لاک زدن ، گالوانیزه یا متالیزاسیون ، تدارکات ، ذخیره سازی و تهیه را با اثرات صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها ساده می کند. 
اشیاء طراحی فردی به عنوان مثال لوله و بطری های ریمل یا شامپو برای مارک هایی که زیبایی و زیبایی را نشان می دهند. اما همچنین لوازم خانگی و ورزشی یا لوازم جانبی زندگی ساخته شده از پلاستیک نیز می تواند با استفاده از مستربچ های براق کننده با یک طراحی چشم نواز ارتقا یابد. 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی توسط یوتاب وب