menusearch
armanpolymer.ir

اخبار و مقالات

انواع  مستربچ افزودنی ، مستربچ شفاف کننده ،مستربچ آنتی بلاک ، مستربچ آنتی استاتیک ، مستربچ افزودنی لیز کننده ، مستربچ افزودنی کمک فرآیند ، مستربچ افزودنی براق کننده ،  مستربچ افزودنی آنتی ویروس

انواع مستربچ افزودنی ، مستربچ شفاف کننده ،مستربچ آنتی بلاک ، مستربچ آنتی استاتیک ، مستربچ افزودنی لیز کننده ، مستربچ افزودنی کمک فرآیند ، مستربچ افزودنی براق کننده ، مستربچ افزودنی آنتی ویروس

مستربچ شفاف کننده باعث کیفیت بالا و صرفه جویی درهزینه میشود. مستربچ افزودنی ضد میکروبی بزرگترین و سریعترین نوع مستربچ محسوب می شود. تسلط مستربچ افزودنی ضد میکروبی به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات پلاستیکی است. اگر تخلیه الکتریکی در طی فرآیند تولید با مواد قابل اشتعال در تماس باشد می تواند منجر به انفجار یا آتش سوزی شود. فیلم ها ، نوارها یا الیاف به دلیل شارژ الکترواستاتیک به یکدیگر چسبیده و باعث می شوند که پردازش یا استفاده از آنها دشوار شود. مستربچ های ضد بلوک مانع از مسدود شدن فیلم های پلی الیفین در حین تولید وتبدیل به محصولات نهایی شوند. مستربچ های لیز کننده ، CoF را کاهش می دهند. (ضریب اصطکاک) : بین لایه های فیلم و همچنین بین فیلم و سطوح دیگر که با آنها در تماس هستند را کاهش می دهد. یک مستربچ لیزکننده مبتنی بر PE حاوی 5٪خلوص بالااولئیدید با منشاء گیاهی اولئامید یک لیزکننده سریع است.  در برخورد با مشکلات آب بندی و  یا چاپ : در این حالت استفاده از لیزکننده حاوی اروکامید توصیه می شود.

شنبه هجدهم آبان ۹۸
 انواع مستربچ افزودنی ، مستربچ رنگی ،مستربچ آبی

انواع مستربچ افزودنی ، مستربچ رنگی ،مستربچ آبی

اصطلاح "مستربچ" معمولاً برای اتصال رزین شامل یک یا چند ماده افزودنی استفاده می شود. رایج ترین ماده افزودنی رنگدانه ای است که رنگ را به سیستم پلیمر نهایی منتقل می کند.

دوشنبه سیزدهم آبان ۹۸
مستربچ افزودنی فیلم گلخانه ای

مستربچ افزودنی فیلم گلخانه ای

فیلم های گلخانه ای وسیله ای برای رشد محصولات زراعی با غلبه بر شرایط نامساعد جوی هستند. فیلم های گلخانه ای از تشعشع خورشیدی برای شرط بندی پارامترهای ریز اقلیمی داخلی ، همچنین با استفاده از مواد افزودنی در فیلم های پلاستیکی ، با هدف بهینه سازی تولید محصولات زراعی در مناطق یا دوره های سال بهره می گیرند .

سه شنبه بیست و سوم مهر ۹۸
کاربرد مستربچ مشکی و کربنات کلسیم

کاربرد مستربچ مشکی و کربنات کلسیم

کربنات کلسیم به صورت پودرهای بی بو یا بلورهای بی رنگ ظاهر می شود. کربنات کلسیم رسوبی بصورت صنعتی با تجزیه سنگ آهک به اکسید کلسیم و پس از آن در مرحله بعدی جذب مجدد بعدی یا به عنوان محصول فرایندکه برای ساخت کربنات سدیم از آن استفاده می شود و بصورت صنعتی تولید می شود. کربنات کلسیم بارشی خالص تر از کربنات کلسیم زمین است و دارای خاصیت هندلینگ مختلف (و متناسب با آن) است .مستر بچ مشکی طیف گسترده ای از مستربچ های مشکی در صنعت پلاستیک بطور گسترده استفاده می شود. با داشتن خواصی مانند محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش ، بهبود فرآیند پذیری و سازگاری با خواص ترکیب پیشرفته (مانند سفتی ، مقاومت در برابر ضربه ، پارگی و سوراخ) می توانید خصوصیات خاصی را که برای کاربردشان لازم است را به صورت سفارشی ، مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه دهید. راه حلی که پیروی از مقررات مربوط را تضمین می کند .
مستر بچ افزودنی و تقویت کننده های پلیمری :
مستر بچ افزودنی معمولاً مورد نیاز است برای ایجاد ثبات در برابر اثرات تخریب کننده انواع مختلف فرآیند پیری و افزایش کیفیت و عملکرد محصول مستر بچ تثبیت کننده های حرارتی و سبک ، آنتی اکسیدان ها و مواد نگهدارنده . پلاستیسایزرها ، مستربچ روان کننده ها ، مستربچ اصلاح کننده های ضربه ، مستربچ ضد الکتریسیته ساکن ، رنگدانه ها و رنگ ها. (معمولاً برای کاهش هزینه ها ، بهبود کیفیت زیبایی شناسی یا اصلاح رفتار ، مکانیکی و رفتار فیزیکی یک پلیمر بکار می رود) این مستربچ افزودنی معمولاً در مقادیر نسبتاً کمی استفاده می شوند .

شنبه سیزدهم مهر ۹۸
 انواع مستربچ افزودنی ، مستربچ رنگی ،مستربچ سفید،کامپاند کربنات  و کربنات کلسیم و مستربچ پلی اتیلن واکس

انواع مستربچ افزودنی ، مستربچ رنگی ،مستربچ سفید،کامپاند کربنات و کربنات کلسیم و مستربچ پلی اتیلن واکس


مستربچ افزودنی پلیمری تأثیر چشمگیری بر روی بسته بندی مواد داشته است پیشرفت ها درعملکرد پلیمردرها را برای شیوه های جدید و نوآورانه تولید باز کرده است. افزودنی های بی شماری پیشرفت های پردازش و تولید را ارائه می دهد برخی دیگر این مواد را به مجموعه ای از خواص پیشرفته اجازه می دهند. در این مقاله به بررسی تاریخچه توسعه مواد افزودنی پلیمر ، متفاوت می پردازیم دسته ای از مواد افزودنی پلیمر ، اهمیت آنها برای صنعت بسته بندی و انواع آن ماشین آلات درگیردر پردازش مواد افزودنی. در حالی که انواع مختلفی از مواد افزودنی وجود دارد ، این مقاله بر روی مواردی است که قابلیت پردازش را بهبودبخشیده و عملکرد را بهبود می بخشد.

دوشنبه هشتم مهر ۹۸
مستر بچ های افزودنی

مستر بچ های افزودنی

مستربچ های افزودنی :
شرکت آرمن پلیمر در زمینه تولید افزودنی های پلیمری دارای تکمیل ترین سبد کالا با بیش از 30 افزودنی تخصصی می باشد تیم R&D این مجموعه با بهره گیری از دانش پلیمری و رصد کردن شرکت های معتبر و پیشرو دنیا و همچنین آزمون و خطاهای بسیار زیادو شبانه روزی به تکنولوژی و دانش تولید این محصولات دست یافته است.

دوشنبه چهارم شهریور ۹۸
شرکت سازنده